Çarşamba, 16 Haziran 2021 10:17

ASSAM ve SADAT'a Saldırılar Nasıl Başladı

Yazan
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

SADAT ilk kurulduğu günden itibaren ABD'deki bazı mahfiller tarafından gözlem altına alınarak, dikkatle takip edilmeye başlanmıştır. O zamanki adıyla cemaat ancak gerçek yüzü ortaya çıktıktan sonra terör örgütü olduğu anlaşılan FETÖ ile Hükümet arasında gerginlikler zahir olunca, Adnan paşam hakkın yanında kale gibi dimdik durup, cemaate haddini bildirmeye başlayınca, ABD'deki mahfiller civcivini kartaldan korumaya çalışan tavuk gibi Adnan paşamı hedef tahtasına oturtmuştur.  

2013'ün Kasım ayı başlarında cemaat dershaneler kapatılıyor yaygarasıyla hükümeti yıpratıp, siyasi istikrarın bozulması için yüklendi.

17 Aralık 2013 tarihinde yine cemaat tarafından, "Asrın Yolsuzluğu" adı altında yargı ve emniyet operasyonlarıyla dış destekli büyük bir darbe girişiminde bulunuldu.

İşte bu süre zarfında özellikle 18 Kasım 2013-29 Ocak 2014 tarihleri arasında ferasetiyle hadiseleri okuyan Adnan paşamız, büyük bir basiret örneği göstererek ASDER mail grubunda aydınlatıcı, gerçeği gösteren ve tarafımızı bildiren mesajlarını yayınlamaya başladı.

Bu mesajlar elbette ABD'deki mahfiller tarafından da dikkatle okunuyordu.

Bu tarihten sonra ASDER, ASSAM ve SADAT hedef tahtasına oturtulmuştur.

15 Temmuz 2015 kalkışmasından sonra da Adnan Tanrıverdi paşamız Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı yapılınca ABD'deki mahfiller için süreç iyice heyecanlı olmaya başladı.

Sonrası malumunuzdur, ne kadar dış bağlantılı özellikle de ABD'nin mahfilleri ile dirsek temaslı hainler varsa koro halinde karalama kampanyalarına başladılar. Bu konuda yönlendirmeyi FETÖ ekibi yapıyordu. Hala da en rezil ve aşağılık bir şekilde yalan ve karalama kampanyaları devam etmektedir.

Şimdi size Adnan Paşamızın ASDER grubundaki o mesajlarından özetleri sunuyorum. O yıllarda birçok önemli isimlerin tarafını belli edemediği, AKPARTİ içinde dahi konuşamayan, hadiselere sessiz kalan zavallı iradesizlerin ve menfaatperestlerin olduğu değerlendirildiğinde Adnan paşamızın bu iradesinin, dik duruşunun ve mücadelesinin ne kadar önemli olduğu açıkça anlaşılmaktadır.

Mesajların tamamını okumak isterseniz aşağıdaki link vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

"https://www.adnantanriverdi.com/index.php/siyaset-konulari/ic-siyaset.html"

Son Düzenlenme Çarşamba, 16 Haziran 2021 10:31
Gürcan ONAT

30 Haziran 1959 tarihinde Adapazarı'nda doğmuştur.

Memleketi: Akyazı/Sakarya.

30 Ağustos 1981 yılında Hava Harp Okulundan Teğmen rütbesi ile mezun olmuştur.

1999 yılında Binbaşı rütbesindeyken kendi isteği ile emekli olmuştur.

Emekli olduğu günden itibaren sivil toplum örgütleri ile hemhal olmuştur.

ASDER, ASSAM, SADAT kuruluşlarında emek sarf etmiştir.

Halen Fatih/İstanbul'da ikamet etmekte olup, kendini vakıf ve dernek hizmetlerine vakfetmiştir. 

 

Yorum eklemek için giriş yapın