الأخبار
Open Panel
assam logo 200

  ASSAM®

جمعية مركز المدافعين عن العدالة

للدراسات الاستراتيجية

أنت هنا:الصفحة الرئيسية»مجالس ASSAM»هيئة التحرير»الأخبار»Cumhurbaşkanımızın Adalet Ve Hürriyet Mücadelesini Destekliyoruz
الأربعاء, 02 تشرين1/أكتوير 2019 00:00

Cumhurbaşkanımızın Adalet Ve Hürriyet Mücadelesini Destekliyoruz

كتبه 
قيم الموضوع
(0 أصوات)

TGTV, Cumhurbaşkanımızın Birleşmiş Milletler 74. Genel Kurulu'nda Yaptığı Konuşmanın Destekçisi olduğunu açıkladı.

CUMHURBAŞKANIMIZIN ADALET VE HÜRRİYET MÜCADELESİNİ DESTEKLİYORUZ.

Cumhurbaşkanımız, Birleşmiş Milletler 74. Genel Kurulu'nda tüm dünya liderlerine hitap ederek, mazlumların ve İslam aleminin sesi olmuştur. Uluslararası hukukun alenen çiğnendiği, insanlığın tüm değerlerinin ayaklar altına alındığı günümüzde BM genel kurulundan tüm dünyaya yayılan bu ses hürriyet ve adalet umudunu gönüllere taşımıştır.

Cumhurbaşkanımızın Birleşmiş Milletlerin 74. Genel Kurulunda bir dünya lideri olarak yaptığı bu konuşma, milletimizin tüm ezilenlere ulaştırdığı bir kurtuluş çağrısı olmuştur. Taktir ediyoruz ve onur duyuyoruz.

Son yüzyılda dünyanın düzenini bozanlar, milyonlarca masum insana en acı işkenceleri, ölümleri reva görerek dünyayı yaşanılabilir olmaktan çıkartmışlardır. Ayrımcılık, terör, mültecilik, gıdasızlık, sömürü, gasp ve işgaller insanlığın geleceğini tehdit eder hale gelmiştir. Cumhurbaşkanımız, insanlık için hakiki bir adalet arayışının ifadesi olmuştur.

Güçlü olanın hesap vermediği bir dünyada Recep Tayyip Erdoğan’ın “Dünya Beşten Büyüktür” çıkışı dünya barışı için bir ümittir. Bu ses, sessizlerin sesi, çaresizlerin yaşam umudu olacaktır.

Cumhurbaşkanımızın BM Genel kurulunda gösterdiği resimler, zulmün, adaletsizliğin, merhametsizliğin ve sömürünün resimleridir. Türkiye, insanlık adına adaletin, İslam dünyası adına hürriyetin mücadelesini vermektedir.

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı olarak, “Bir insanın haksız yere öldürülmesi, tüm insanlığın öldürülmesi” inancı ile hareket eden Cumhurbaşkanımızın dünyaya adalet ve barış getirme mücadelesini destekliyor, bu haklı davasında yanında olduğumuzu bildiriyoruz.

Av. Hamza Akbulut

TGTV Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı 

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV)

قراءة 233 مرات آخر تعديل على الأربعاء, 02 تشرين1/أكتوير 2019 16:58
الدخول للتعليق
Subscribe in a reader Facebook'ta Takip Edin Google+ Twitter'da Takip Edin Bülten Aboneliğinizi Yönetin

تسجيل الدخول

Address: Marmara Mahallesi Hurriyet Bulvari No:110/H Beylikdüzü / İstanbul / 34524 / Turkey
Tel: +90 555 000 58 00 email: info @ assam . org . tr